Politika nulte tolerancije prema seksualnoj eksploataciji i zlostavljanju

25. decembar 2023.

Centar za obrazovne politike objavljuje sažetak interne politike nulte tolerancije prema seksualnoj eksploataciji i zlostavljanju, nastale u saradnji sa UNICEF-om.

OSTATAK VESTI

Резултат конкурса у пројекту ”Сви ми / All of US"

31. oktobar 2023.

Изабране школе за учешће у пројекту ”Сви ми - интеркултурални програм за средње мултиетничке школе у Србији".

OSTATAK VESTI

Održan susret predstavnika lokalnih samouprava u Vrnjačkoj Banji u projektu "Zajedno ka srednjoj školi"

16. oktobar 2023.

Tokom dvodnevnog susreta održanog 12. i 13. oktobra 2023. godine u Vrnjačkoj Banji, okupilo se preko 40 predstavnika lokalnih institucija i organizacija iz lokalnih samouprava koje su uključene u projekat „Zajedno ka srednjoj školi“.

OSTATAK VESTI

Konkurs za škole za učešće u projektu "Svi mi / All of US"

11. oktobar 2023.

Konkurs je namenjen srednjim školama sa teritorija Školske uprave Niš, Školske uprave Novi Sad, Školske uprave Sombor i Grupe za stručno-pedagoški nadzor u Novom Pazaru.

Konkurs je otvoren do 25. oktobra.

OSTATAK VESTI

Rezultat poziva za izbor organizacije za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti

3. oktobar 2023.

Objavljen rezultat javnog poziva za izbor organizacije za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti u oblasti inkluzivnog obrazovanja.

Svi mi – Interkulturalni program za multietničke srednje škole u Srbiji

20. septembar 2023.

Novi projekat za srednje škole, podržan od strane Ambasade Sjedinjenih Američkih Država.

OSTATAK VESTI

Позив за експерте у области демократије, људских права и рада са младима - EU пројекат Млади ослушкују

1. septembar 2023.

Позив за експерте за спровођење обука за ученике средњих школа широм Србије, у оквиру пројекта „Млади ослушкују: Оснаживање ученичких парламената за промоцију и залагање за људска права“.

OSTATAK VESTI

Poziv agencijama za dostavljanje ponuda za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti

1. avgust 2023.

UNICEF i Centar za obrazovne politike u okviru projekta „Učimo svi zajedno“ objavljuju poziv agencijama za dostavljanje ponuda za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti u oblasti inkluzivnog obrazovanja.

Poziv je otvoren do 28. avgusta 2023. godine.

OSTATAK VESTI

Резултати конкурса за учешће у EU пројекту "Млади ослушкују"

29. juni 2023.

Изабране средње школе за учешће у пројекту "Млади ослушкују: Оснаживање ученичких парламената за промоцију и залагање за људска права".

OSTATAK VESTI

Продужен конкурс за средње школе за учешће у EU пројекту „Млади ослушкују“

22. maj 2023.

Центар за образовне политике и Центар за социјалну политику објављују да је продужен конкурс за средње школе за учешће у пројекту „Млади ослушкују: Оснаживање ученичких парламената за промоцију и залагање за људска права“.

Конкурс је отворен до петка 02.06.2023. године.