Direktorka Centra za obrazovne politike na Kopaonik biznis forumu

6. mart 2024.

Jasminka Čekić Marković, direktorka Centra za obrazovne politike, učestvovala na ovogodišnjem Kopaonik biznis forumu.

OSTATAK VESTI

Politika nulte tolerancije prema seksualnoj eksploataciji i zlostavljanju

25. decembar 2023.

Centar za obrazovne politike objavljuje sažetak interne politike nulte tolerancije prema seksualnoj eksploataciji i zlostavljanju, nastale u saradnji sa UNICEF-om.

OSTATAK VESTI

Резултат конкурса у пројекту ”Сви ми / All of US"

31. oktobar 2023.

Изабране школе за учешће у пројекту ”Сви ми - интеркултурални програм за средње мултиетничке школе у Србији".

OSTATAK VESTI

Održan susret predstavnika lokalnih samouprava u Vrnjačkoj Banji u projektu "Zajedno ka srednjoj školi"

16. oktobar 2023.

Tokom dvodnevnog susreta održanog 12. i 13. oktobra 2023. godine u Vrnjačkoj Banji, okupilo se preko 40 predstavnika lokalnih institucija i organizacija iz lokalnih samouprava koje su uključene u projekat „Zajedno ka srednjoj školi“.

OSTATAK VESTI

Konkurs za škole za učešće u projektu "Svi mi / All of US"

11. oktobar 2023.

Konkurs je namenjen srednjim školama sa teritorija Školske uprave Niš, Školske uprave Novi Sad, Školske uprave Sombor i Grupe za stručno-pedagoški nadzor u Novom Pazaru.

Konkurs je otvoren do 25. oktobra.

OSTATAK VESTI

Rezultat poziva za izbor organizacije za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti

3. oktobar 2023.

Objavljen rezultat javnog poziva za izbor organizacije za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti u oblasti inkluzivnog obrazovanja.

Svi mi – Interkulturalni program za multietničke srednje škole u Srbiji

20. septembar 2023.

Novi projekat za srednje škole, podržan od strane Ambasade Sjedinjenih Američkih Država.

OSTATAK VESTI

Позив за експерте у области демократије, људских права и рада са младима - EU пројекат Млади ослушкују

1. septembar 2023.

Позив за експерте за спровођење обука за ученике средњих школа широм Србије, у оквиру пројекта „Млади ослушкују: Оснаживање ученичких парламената за промоцију и залагање за људска права“.

OSTATAK VESTI

Poziv agencijama za dostavljanje ponuda za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti

1. avgust 2023.

UNICEF i Centar za obrazovne politike u okviru projekta „Učimo svi zajedno“ objavljuju poziv agencijama za dostavljanje ponuda za usluge promocije i sprovođenja kampanje podizanja svesti u oblasti inkluzivnog obrazovanja.

Poziv je otvoren do 28. avgusta 2023. godine.

OSTATAK VESTI

Резултати конкурса за учешће у EU пројекту "Млади ослушкују"

29. juni 2023.

Изабране средње школе за учешће у пројекту "Млади ослушкују: Оснаживање ученичких парламената за промоцију и залагање за људска права".